Kurumsal

Arnica Hakkında

1986 yılından beri Hamza Dayanıklı Tüketim Malları İth. İhr. ve Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti Çocuk Gereçleri olarak anneler, babalar ve bebeklerle birlikteyiz.

Bebeklerinizin güvenle büyümesi için kaliteli, şık, konforlu ürünler sunuyoruz. Firmamız “ Tam zamanında ve kaliteli hizmet” anlayışıyla hareket ederek, bundan sonraki stratejilerini bu ilke üzerinde kurulmuştur.

“Bebeğiniz artık çok güvende…” sloganımıza bağlı olarak her geçen gün  değişen ebeveyn ihtiyaçlarına yönelik, bebeklerin güvenliği ve konforunu sağlayacak kaliteli ürünler sunmaktadır.

Firmamız; “müşteri odaklı” pazarlama satış anlayışını ön planda tutmaktadır. Ürün portföyümüzde bulunan ARNICA markamız, şirketimizin patentli ürünü olup, bu kalite ve konforu siz müşterilerimize sunmak da ayrıca gurur kaynağımızdır.

Müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacı ile yurt genelindeki bölgelerimize sevkiyatlarımızı kendi bünyemizde bulunan farklı tür ve hacimdeki nakliye filomuz ile gerçekleştirmekteyiz. Firmamız; Kaliteli ve Sağlam Ürün, Satış ve Satış sonrası hizmetleri maksimum düzeyde sağlamaya çalışmaktadır.

Satışla bitmeyen dostluğumuz, siz değerli müşterilerimizin her an yanında olmayı ilke haline getirmiştir. Yeni modellerdeki fikirleriniz, eleştirileriniz ve tavsiyelerinizi her zaman ön planda tutan HAMZA PAZ. İTH.İHR. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. , bunu yapmaya devam edecektir.